Serbia Open 2014

Závodníci našeho klubu předvedli skvělé výkony na jednom z největších turnajů v Evropě. Z 5 našich zástupců startujících za SCM a národní tým se nám podařilo získat kompletní sbírku medailí.
První den vstoupily do bojů kadetky Petra Štolbová a Kristýna Drobná a juniorka Adriana Šimánková. Kristýna v prvním kole narazila na Ruskou závodnici a od prvních vteřin ukazovala svou dominanci. V boji o medaili se utkala se Srbkou a i zde byla lepší. V semifinále bohužel nestačila na Chorvatku a tak zaslouženě dokráčela pro bronzovou medaili.
Adrianě přidělil los hned do prvního kola, také účastnici YOG (mládežnické Olympijské hry) Belgickou reprezentantku. Adriana předvedla koncentrovaný výkon a bezpečně zvítězila. V dalším kole ji čekala odveta za Austrian open s Norkou. Tentokrát měla zápas ve své režii a zvítězila 5:1. Semifinále bylo jednoznačné a měli jsme jistou finálovou účast. Z druhé strany se do finále dostala Ruska a zápas začal velmi vyrovnaně. Bohužel ve 2. kole soupeřka Ádě odskočila a ta se snažila rychle něco se skóre udělat, ale už marně. Adriana tedy získala pro národní tým stříbrnou medaili.
Zlatý úspěch slavila Petra Štolbová, která dokráčela pro první své zlato z turnaje G třídy. V cestě za 1. místem nejdříve porazila Ruskou reprezentantku 21:12, kdy otáčela zápas až v závěru, v druhém kole pak převálcovala 18:0 Švédku a do finále se probojovala přes další Ruskou závodnici 6:5. Finále bylo zajímavé tím, že se již po 4. potkala se Srbkou Tasiou Popovou, kterou poprvé porazila až v červnu na Austrii. Zápas byl vyrovnaný, ale Srbka byla stále o krůček vpředu. Petra použila kop z otočky za 2 body a srovnala skóre. Hned vzápětí bodovala do hlavy a vedení si již pohlídala a slavila zasloužené zlato.
Druhý den bojovali Viktor Jankovský a Jan Kůla. Viktor nastoupil proti Srbovi a poradil si s ním bez větších problémů 9:1. V druhém boji ho čekal Portugalec Julio Ferreira, s kterým již Viktor prohrála na letošním Swiss open. I zde byl soupeř lepší a potvrdil to i celkovým vítězstvím v turnaji.
Honzovi se také podařilo projít prvním kolem. Německého závodníka smetl 13:1 velmi suverénně. V dalším kole bojoval proti Rusovi a vypadalo to velmi nadějně. V druhém kole ale dostal zbytečný kop do hlavy a Honzovi se již nepodařilo výsledek zvrátit.
Nepovede se každý den vyhrát tři medaile na G turnaji, a proto patří všem závodníkům obrovská gratulace ke skvělým výkonům. Už jen fakt, že nikdo nevypadl v prvním boji, je velmi pozitivní a ukazuje na pokrok, který tito sportovci udělali.

1. místo Petra Štolbová (4 vyhrané zápasy)
2. místo Adriana Šimánková (3 vyhrané zápasy)
3. místo Kristýna Drobná (2 vyhrané zápasy)
bez umístění Jan Kůla (1 vyhraný zápas)
bez umístění Viktor Jankovský (1 vyhraný zápas)
rozhodčí Petr Štefl

19.10.2014

NAŠI PARTNEŘI

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy Hlavní město Praha Jesenice u Prahy Marketingový partner SK COBRA DOJANG PRAGUE Český svaz Taekwondo WTF Potřeby pro bojové sporty Tejpy a jiný materiál .... Autopůjčovna JSCAR Internetový portál cyklo příslušenství Masér Jiří Dejl

FOTOGALERIE

SLOVENIA OPEN 2017 POLISH CUP 2017 Mistrovství Evropy do 21 let SLOVENIA OPEN 2016

AKTUÁLNÍ INFORMAČNÍ SERVIS

  • PŘÍJEZD Z LOSINKY 2018

    Předání dětí proběhne na parkovišti (Hlavní nádraží PRAHA), odkuď jsme odjížděli přibližně v 16.45 v závislosti na zpoždění vlaku. Vlak příjezd 16.36.) prosím nechoďte na ná >>>>

  • NÁBOR 2018/2019

    Nábor nových členů začíná v týdnu od 10.9.2018: ZŠ PÍSNICKÁ, PRAHA 12, každé pondělí a středu od 17.30, 18.30 a 19.30 hod. a v ZŠ JESENICE U PRAHY každé úterý a čtvrtek od 4.9.2 >>>>

Video