Croatia Open 2014

Cobra opět zaválela na turnaji G - třídy, tentokrát v Záhřebu. Adriana Šimánková a Viktor Jankovský startovali za národní tým, Petra Štolbová, Kristýna Drobná a Jan Kůla za Pražské SCM.
První den vstoupily do bojů Viktor, Honza a Adriana. Viktorovi se podařilo své první dva zápasy vyhrát. Nejdříve přešel přes německého závodníka 11:7 a v druhém boji si poradil i s Chorvatem ve velmi napínavém boji. Ve čtvrtfinále se utkal s čerstvým Mistrem Evropy do 21 let Karolem Holubowiczem z Polska. Bohužel soupeřovi vyšla 3x technika na hlavu a s tím už náš závodník nedokázal nic udělat (8:14).
Jan Kůla nastoupil proti Italovi a vypadalo to velmi slibně, když brzy vyhrával 4:0. Bohužel se zápas lámal v druhé třetině, kdy soupeř zvýšil tempo a rozhodčí mu přisoudili hlavu a tím se dostal do vedení. Honza se jen těžko dostával přes jeho dlouhé nohy a nakonec prohrál.
Za zlatou medailí vykročila Adriana, když v prvním kole přešla přes slovinskou reprezentantku a čtvrtfinále zvládla také bravůrně. Zato semifinále bylo opravdu napínavé. Do cesty se jí postavila italská reprezentantka Licia Martignani úřadující juniorská Mistryně Evropy. Ádě se podařila technika na hlavu a většinu boje vedla, avšak pak dostala kop z otočky na vestu a skóre bylo srovnané. Nerozhodně zápas skončil i po náhlé smrti a tedy rozhodoval počet dotyků vesty v posledním kole. Technika přisoudila vítězství Ádě a my se mohli těšit na finále. Z druhé strany "pavouka" se k Adrianě probojovala Tadea Beršinič z Chorvatska. Adriana ji letos již porazila na Austria Open a zde svou převahu potvrdila a získala tak první zlato z G - turnaje v letošním roce.
Petra Štolbová poprvé startovala ve vyšší kategorii do 51 kg. Podařilo se jí deklasovat 4 své soupeřky o 12 bodů a všechny její zápasy byli velmi zajímavé a bohaté na plno kopů na hlavu. Finále bylo velmi napínavé, když hned od začátku prohrávala. Petra ale bojuje vždy do posledních vteřin a zápas otočila a dovedla do vítězného konce. Pro Péťu je to 2. zlato za sebou a to není na tak velké akci obvyklé.
Poslední naše zástupkyně Kristýna Drobná předvedla také velmi dobrý výkon, když se jí podařilo postoupit přes nepříjemnou Chorvatku. V semifinále narazila na zarputilou Italku s neobvyklým stylem boje a s ní si již Kiki neporadila.
Nepovede se každý den vyhrát tři medaile na G turnaji, ale holkám se to povedlo již podruhé a tentokrát to je ještě o něco lepší. Velká gratulace a dík všem závodníkům za jejich výkony a svědomitou přípravu. Jen tak dál!!!

1. místo Adriana Šimánková (4 vyhrané zápasy)
1. místo Petra Štolbová (5 vyhraných zápasů)
3. místo Kristýna Drobná (1 vyhraný zápas)
5. místo Viktor Jankovský (2 vyhrané zápasy)
bez umístění Jan Kůla
rozhodčí Petr Štefl

16.11.2014

NAŠI PARTNEŘI

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy Hlavní město Praha Jesenice u Prahy Marketingový partner SK COBRA DOJANG PRAGUE Český svaz Taekwondo WTF Potřeby pro bojové sporty Tejpy a jiný materiál .... Autopůjčovna JSCAR Internetový portál cyklo příslušenství Masér Jiří Dejl

FOTOGALERIE

SLOVENIA OPEN 2017 POLISH CUP 2017 Mistrovství Evropy do 21 let SLOVENIA OPEN 2016

AKTUÁLNÍ INFORMAČNÍ SERVIS

  • PŘÍJEZD Z LOSINKY 2018

    Předání dětí proběhne na parkovišti (Hlavní nádraží PRAHA), odkuď jsme odjížděli přibližně v 16.45 v závislosti na zpoždění vlaku. Vlak příjezd 16.36.) prosím nechoďte na ná >>>>

  • NÁBOR 2018/2019

    Nábor nových členů začíná v týdnu od 10.9.2018: ZŠ PÍSNICKÁ, PRAHA 12, každé pondělí a středu od 17.30, 18.30 a 19.30 hod. a v ZŠ JESENICE U PRAHY každé úterý a čtvrtek od 4.9.2 >>>>

Video