17 medailí na PRAGUE OPEN 2009

O víkendu 31.10. - 1.11.2009 pořádal náš klub, již 7. ročník Prague Open. Turnaj se uskutečnil v pražských Vršovicích, ve sportovní hale Slávie a přijelo na 250 závodníků v kyorugi a 100 v poomse z Čech, Slovenska, Polska a Rakouska. Náš tým zde reprezentovalo 22 závodníků v kyorugi a 2 v poomse.V sobotu turnaj zahájilo kyorugi, které probíhalo na 5-ti plochách. Na 2 plochách, kde zápolili ti nejmenší, se bojovalo v normálních vestách a na ostatních 3 plochách byly nainstalovány elektronické vesty firmy Adidas.
Všichni jsme se společně rozcvičili a pak to začalo. Šlo to jak na běžícím pásu, koučové se rozdělili na 3 plochy a skoro se z nich nemohli hnout. Co zápas, to Cobra.
Někdo vyhrál, někdo prohrál, většina se snažila a všichni získali cenné zkušenosti, což je to nejdůležitější. Jelikož jsme se turnaje zúčastnili v takovém počtu měl náš tým ambice na medailové umístění v celkovém součtu všech závodníků. I přes to, že většina našich závodníků teprve sbírá zkušenosti jsme nakonec jsme skončili na pěkném čtvrtém místě.

1. místo – Hulínský Filip, Jankovský Viktor, Pazderník Filip
2. místo – Sládek Jaroslav, Vávrová Gabriela, Sládek Petr, Starové Jan, Hulinský Petr, Mocová Barbora, Pospíšil Marek, Lang Petr, Drobná Kristýna
3.místo – Rys Jakub, Libovický Vít, Starové Martin, Kršková Martina

Celkové umístění týmů 4. místo

V neděli pokračoval turnaj soutěžemi v poomse, kde nás reprezentovali sourozenci Jan a Jitka Jakubíkovi. I přes nezkušenost našich závodníků, předvedli pěkné výkony. Honza si odnesl bronz z jednotlivců a v synchronu jim medaile utekla jen těsně, kvůli zaváhání v druhé sestavě.
3. místo – Jakubík Jan
Turnaj se vyvedl, nikdo se nezranil. Moc se nám líbilo, že byli již všichni samostatní a zvládli se sami obléknout. Dále bylo vidět i týmového ducha, děti se povzbuzovali a fandili.
Na závěr bych chtěl poděkovat všem organizátorům za pomoc s turnajem, rodičům za podporu dětí, kterou pomáhají celému klubu. trenérům za trpělivost a snahu připravit děti co nejlépe, a samozřejmě závodníkům za účast, píli a jejich předvedené výkony, které nám dělají radost. Těšíme se na další společnou akci. Jen tak dál.

12.11.2009| Fotogalerie

NAŠI PARTNEŘI

Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy Hlavní město Praha Jesenice u Prahy Marketingový partner SK COBRA DOJANG PRAGUE Český svaz Taekwondo WTF Potřeby pro bojové sporty Tejpy a jiný materiál .... Autopůjčovna JSCAR Internetový portál cyklo příslušenství Masér Jiří Dejl

FOTOGALERIE

SLOVENIA OPEN 2017 POLISH CUP 2017 Mistrovství Evropy do 21 let SLOVENIA OPEN 2016

AKTUÁLNÍ INFORMAČNÍ SERVIS

  • PŘÍJEZD Z LOSINKY 2018

    Předání dětí proběhne na parkovišti (Hlavní nádraží PRAHA), odkuď jsme odjížděli přibližně v 16.45 v závislosti na zpoždění vlaku. Vlak příjezd 16.36.) prosím nechoďte na ná >>>>

  • NÁBOR 2018/2019

    Nábor nových členů začíná v týdnu od 10.9.2018: ZŠ PÍSNICKÁ, PRAHA 12, každé pondělí a středu od 17.30, 18.30 a 19.30 hod. a v ZŠ JESENICE U PRAHY každé úterý a čtvrtek od 4.9.2 >>>>

Video